Logo

BANDAZI SO GUMI 195-55-16 MERCEDES A

Број на оглас: 2450227 | Објавен на: 21.07.2017, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 270 €
299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZITE SE VOZENI NA MERCEDES A KLASA OD 2008 GOD,GUMITE SE 2015 GOD M=S
-MARKA PIRELI
-DVETE GUMI SE SOLIDNO ZACUVANI A DRUGITE DVE SE NA 50 POSTO

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 GOCE

Потврден огласувач