Logo

Bandazi i gumi 16 5x112. 205/60/16

Број на оглас: 2450318 | Објавен на: 28.04.2017, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Ednite bandazi 220e
Drugite 250e

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач