Logo

kuka so nivi

Број на оглас: 2450363 | Објавен на: 24.05.2017, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 156 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 712 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: s.dukatino

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo s.Dukatino so imoten list ( raspolaga so cista dokumentacija ) ima prikluceno struja i voda.Kvadratura od 156m2 na 2 sprata so dvorno mesto 712m2 i 9 dekara nivi.

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Slobotka

Потврден огласувач