Logo

Mazsa rx8-231ks

Број на оглас: 2451875 | Објавен на: 04.11.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: RX-8

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 231 kw / 314 ks

Цена: 6.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mazdata e do realni 108 000km,1.3-231ks so 6 brzini racen menuvac najfuuloprema iso flexx sedista,navigacijaa Dvd,extraa

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач