Logo

PLAC I VIKEND KUKJA 2000m2 VO RECANI SO GRADEZNI MARKICI

Број на оглас: 2452069 | Објавен на: 23.08.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac 2000m2 vo Recani
Vikend kukja
Garaza
Ima i struja
sopstvena voda
dve gradezni markici
opfateni vo detalen urbanisticki plan.
Imoten list 10763. 070363407 viber

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Audi

Потврден огласувач