Logo

Се продава машина за перење алишта Gorenje

Број на оглас: 2452070 | Објавен на: 21.04.2017, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД Цената е фиксна 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mашината е стара десетина години во топ исправна состојба работи. Испракам по карго.
тел 077 800 880 Пане

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Pane

Потврден огласувач