1 / 2
Пумпа за вода за IMT 509.
1 €
Цената е фиксна
03.11.2021 12:50

Аеродром / Скопје

Се продава пумпа за вода за IMT 509.

Цена по договор.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
+389 79 351 411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам