Logo

Bmw 325 TDI 3000 cm3

Број на оглас: 2452258 | Објавен на: 25.04.2017, 01:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 146 kw / 199 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 325 TDI 197 ps vo perfektna sostojba
Full oprema
Tempomat
Webasto
Bloutoth
Klimatronik
Parking senzori
Golema navigacija
I mnogu drugo
Moze zamena so vw audi


 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Lulzim

Потврден огласувач