Logo

Ford c max Dizal 2.0 100 kw

Број на оглас: 2452302 | Објавен на: 23.04.2017, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba so ful oprema klimatronik pali vozi mala potrosna .... za poveke informaci javete se

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач