Logo

Opel

Број на оглас: 2452397 | Објавен на: 03.04.2017, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Vectra C 2.2 2004 god uvezena od germanija so ful oprema dvozonska klima 6 airbag sistem za prolizgavanje tempomat elektronika na site prozori i retrovizori komandi na volan radio cd 4 novi gumi (Sava) bez nikakva grebnatinka napraven golem servis vo top sostojba 4100 evra

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Anastasija