Logo

OPEL ASTRA 1.7CDTI COSMO MODEL

Број на оглас: 2452426 | Објавен на: 28.04.2017, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7CDTI COSMO MODEL
VOZILOTO E CARINETO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач