Logo

delovi za golf 3 motor 1.8

Број на оглас: 2452483 | Објавен на: 03.04.2017, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2016

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 12 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se delovi komplet za golf 3. 2 seat toledo 077791931

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlatko