Logo

Se prodava plac vo naselba Gramagje / Се продава Плац

Број на оглас: 2452745 | Објавен на: 04.04.2017, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 650 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 5.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во населба Грамаѓе на 200 метри од магистралниот пат. Плацот има 650 м2 и е до пат кој е во фаза на асфалтирање како и пристап до вода и струја. Соодветен за викендица, куќа и др. Цена 5000 еур. Контакт 070 701 072

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 saso