Logo

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - Охрид

Број на оглас: 2452803 | Објавен на: 24.04.2017, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 0 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг - Охрид - www.bilbord.com.mk
___________________________________________________
🏡 Продажба на недвижен имот во Охрид

👍 Faceboook: www.facebook.com/agencija.bilbord

🔎 Официјална веб страна: www.bilbord.com.mk

📞 078 90 70 60 ; 📞 078 31 41 30

📩 info@bilbord.com.mk

-------------------------------------------------------------

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ Е ПОСТАВЕНA НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА : 🔎 www.bilbord.com.mk

Огласи од: БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

ул.Дејан Војвода бр.8
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг (претпријатие)

Потврден огласувач