Logo

NIKE AIR MAX ----OSTANAT BROJ 40

Број на оглас: 2452809 | Објавен на: 10.07.2017, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Сива

Цена: 1.299 МКД
1.599 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


NIKE AIR MAX COMMAND (CRNA BOJA) 40 BROJ OSTANAT

DOSTAVA NIZ CELA M

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ONLINE

Потврден огласувач