Logo

Alfa Romeo Registrirana

Број на оглас: 2453221 | Објавен на: 25.04.2017, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e osteteno vo sobrajcajka registrirano do 02.11.2017 gi imam delovite sto se poterebni za da se napravi

 Кичево

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач