Logo

Куќа-вила на атрактивна локација

Број на оглас: 2453390 | Објавен на: 15.01.2019, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Друго

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа-вила на атрактивна локација во месноста Моклиште на само 2 км од Ваташа односно 4,5 км од центарот на Кавадарци. Вилата располага со површина од 150м2.Дворната површина изнесува 600м2. Се состои од приземје и спрат. На спратот има кујна отворена дневна и трпезарија,две соби и купатило. На приземје се наоѓа гаража со две соби и тоалет. Вилата е опколена со камена ограда и зимзелени дрва,а во истата има и базент. Исто така има сопствен бунар со питка вода,хидрофор и водоводна инсталација. Има кабелска и интернет.Истата е Легализирана и без никакви оптоварувања. Цена по договор.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 продавам

Потврден огласувач