Logo

Sve za lada niva

Број на оглас: 2453446 | Објавен на: 26.06.2020, 01:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 154 kw / 209 ks

Цена: 28 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


070330152
070330152
070330152
070330152
070330152Sve za lada niva

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач