Logo

golf 4

Број на оглас: 2453462 | Објавен на: 21.04.2017, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.800 € 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golvot e vo odlicna sostojba

 Валандово

Прати Е-Маил

 pepi

Потврден огласувач