Logo

GOLF 4 1.9 TDI 110

Број на оглас: 2453552 | Објавен на: 23.04.2017, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.199 € Цената не е фиксна 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana do dekemvri 2017
Od oprema ima:
-ABS
-El. stakla
-El. retrovizori
-Climatronic

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач