Logo

BMW 320d 150ks

Број на оглас: 2453612 | Објавен на: 24.06.2017, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


full oprema klimatronik tempomat
komplet servis
novi letni gumi so al. bandasi
novi zimski so bandasi
kako novo
078 428 000

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski