Logo

Peugeot 307 2.0HDI 90ks

Број на оглас: 2453759 | Објавен на: 16.01.2019, 05:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.500 €
2.599 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 2.0hdi 90ks(najdobriot pezo motor)
Na kolata e napraven kompleten servis na 02.12.2018 (rebrast,voda pumpa,zategaci SKF)
(ulje,filter za ulje i nafta,filtri za vozduh i polen)
kompletno e sredeno imate 4 novi zimski gumi...
Kolata si poseduva full oprema
Klimatronik
ima dva kluca
Sony Xplorer so usb i cd ( kupeno 9000 denari)
PERFEKTNO VOZILO ZA TOP CENA.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач