Logo

ZGLOB ZA VW PASSAT 1998-2005 ORIGINAL VW

Број на оглас: 2454001 | Објавен на: 07.08.2017, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat B5

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Original VW ZGLOB za passat 2001-2005 poloven 100% ispraven !

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач