Logo

Reno klio 1.5 DcI vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2454015 | Објавен на: 21.05.2018, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.150 €
3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno klio 1.5 DcI od 2003/2004 g. kupeno vo RM (Auto motiv) so pominati 67000 km.so servisna kniska. Poseduva klima,centralna brava so dalecinsko,elektrika na stakla,4 aer bega,greaci na sedista , akomulator pod garancija, dobri gumi i dr.Kolata e non stop garazirana.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Goko

Потврден огласувач