Logo

Smart Watch - Model 2017

Број на оглас: 2454036 | Објавен на: 20.09.2017, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


- Модел 2017
-Служи како телефон,може да примите Смс и повици преку него,исто така да пратите СМС или да воспоставите повик преку него
-Вградена камера
-Работи со микро сим картичка од сите наши оператори,се поврзува и работи и на андроид и на iphone
-Се поврзува со блутут со мобилниот телефон
-Подржува мемориска картичка до 32GB за да слушате музика гледате слики итн
-Синхронизира повици,пораки,контакти,нотификации од fb,twitter, whats app и многу повеќе
-Анти-лост функција (кога телефонот ќе го напушти часовникот,после одредена далечина часовникот ќе ве извести)
-Подржува handsfree,за да зборувате безбедно додека возите
-Воспоставете или кренете го повикот на мобилниот телефон од часовникот
-Можете да направите слика безично од смартчасовникот на вашиот телефон
-Време/датум/Слип монитор/педометар
-Вграден микрофон и звучник
-Вградена батерија:до 120 часа во мирување, до 4 часа постојана работа
- Боја: Црна
- Паковање: 1хСмарт часовник, Оригинална кутија, УСБ кабел за полнење, упатство за употреба.

Достава по карго низ цела Македонија

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 --

Потврден огласувач