Logo

SE PRODAVA KACIGA CRIVIT GERMANSKA

Број на оглас: 2454193 | Објавен на: 29.04.2017, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Kacigata e koristena edna nedela bukvalno e kako nova golemina xl so dva vizira naocari sonea sleduva gratis pojas isto crivit germanski neupotrebuvan .kacigata e mat crna.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач