Logo

SE PRODAVA JAKNA DAINEZE SKORO NOVA

Број на оглас: 2454211 | Објавен на: 12.07.2017, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Вид на оглас: Се продава


jaknata e koristena mnogu malceni pola sezona skoro e nova nikade nee ostetena 58 broj dvo delna e kupena e vo dimamiks ima stitnici vo nea eksta.cena povolna.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач