Logo

Ipad 16 giga

Број на оглас: 2454511 | Објавен на: 24.04.2017, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Ipad

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 60 € Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Zaklucen na icloud bez mnogu grebnatinki

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач