Logo

ITNO SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANA GARNITURA

Број на оглас: 2454574 | Објавен на: 05.04.2017, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garnitura za dnevna soba, vo odlicna sostojba i redovno odrzuvana. Garniturata se sostoi od trosed 1.80cm, dvosed 1.80cm, fotelja i taburetka.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Blagica Serafimova