Logo

DAEWOO TICO TIKO SO A- TEST REGISTRIRANO

Број на оглас: 2454708 | Објавен на: 30.04.2017, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Tico -Registrirano so plin so atest ne udirano bez korozii 4novi gumi ne taksirano mnogu socuvano.. KOSKA ZDRAVOo Vrede da se vide servisirano stegnato n.a. voznja bes sabeleski

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач