Logo

SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Број на оглас: 2454754 | Објавен на: 22.11.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 6500 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1111

Година на реновирање: 1111

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: ..

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 30 kvadrati. Prostorot e ispolnet so lozje i ovostarnik.
Tel:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996
Tel:070437996

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач