Logo

Drum Workshop Performance Series 14"x6,5" (DW Dobos)

Број на оглас: 2454816 | Објавен на: 20.04.2018, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 470 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Drum Workshop Performance Series Dobos 14"x6,5" so 10 strafa i strashno dobar ton. 078 968 607 - Blagojce

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Jani

Потврден огласувач