Logo

Fasada stiropor

Број на оглас: 2455171 | Објавен на: 02.10.2018, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


stiropor 5cm,mzreza,tipli,lepilo za stiropor ,lepilo za mreza ,mineralen abrib ,kompletna izolacija na objektot.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 rile

Потврден огласувач