Logo

Prodavame Plac vo Zdunje

Број на оглас: 2455302 | Објавен на: 18.09.2017, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 3.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naoga vo novata naselba vo blizina na detskata plaza so povrsina od 300m2.
So kompletna dokumentacija.
cena 3000Evra
Agencija Elegant
02/2455-758
071/275-448

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 AGENCIJA ELEGANT

Потврден огласувач