Logo

avent philips pumpa za izmolzuvanje

Број на оглас: 2455455 | Објавен на: 24.02.2018, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Prodavam avent philips pumpa za izmolzuvanje , mnogu malku koristena 3-4 pati vkupno vo komplet so sisence avent od 125ml.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 reklama

Потврден огласувач