Logo

Hauba VW Touran 2003-2006 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2455664 | Објавен на: 02.02.2018, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran / Caddy

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 1T0 823 031 D
- година: VW Touran од 2003 до 2006, VW Caddy од 2004 до 2010
- производител: ЕУ

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач