Logo

Hauba VW Polo 2013-2014 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

Број на оглас: 2455691 | Објавен на: 10.08.2018, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

- ОЕ: 6R0 823 031 D
- година: од 2013 до 2014
- производител: ЕУ

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач