Logo

Nize Pole 2600 m2

Број на оглас: 2455708 | Објавен на: 19.06.2018, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2600 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 280 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Mestoto se naoga do mlekarata vo Nize pole na 400m od sred selo cenata e 300 den/m2 a moze i zamena za kola od okolu 3000 evra

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач