Logo

Logovardi 5000 m2

Број на оглас: 2455719 | Објавен на: 19.04.2018, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 80 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач