Logo

Logovardi 10000m2

Број на оглас: 2455729 | Објавен на: 17.09.2018, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 95 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva od 10,000 m2 na glavniot patot od Bitola za REK 100 metra pred s. logovardi ,mozi i zamena za kola od okolu 3000 evra a ostatokot pari
Nivata e na 3 km od Bitola

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач