Logo

BANDAZI 15 ALUMINIUMSKI

Број на оглас: 2455747 | Објавен на: 11.10.2017, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi 15 (5/112) zacuvani ne se osteteni nikade pasuvaat na :Mercedes, pasat, audi i na mn drugi vozila

 Кратово

Прати Е-Маил

 MERCEDES

Потврден огласувач