Logo

Drzac zakacalka za Aprilia (Aprilija)

Број на оглас: 2455792 | Објавен на: 11.07.2018, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Држачи

Вид на оглас: Се продава


Држач - закачалка за товар
APRILIA
PIAGGIO
GILERA
Made in Italy (original aprilia)

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач