Logo

MENUVAM AUDI A4 1.9 TDI OD 2002 ZA PANDA,PUNTO, SO PLIN

Број на оглас: 2455823 | Објавен на: 20.04.2017, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg 11/2017
4novi gumi
atest folii
soncev krov
mwnuvam za PANDA PUNTO AVEO SO PLIN ILI 1.3 multijet

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 PUNTO

Потврден огласувач