Logo

motokultivator-kultivator, freza imt 511

Број на оглас: 2456019 | Објавен на: 02.08.2017, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 420 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


kultivatorot e vo odlicna sostojba,novo kupeno mob 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач