Logo

Canon 1100d

Број на оглас: 2456183 | Објавен на: 20.07.2017, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


aparatot e kupen od avstralija pred edna godina i e mnogu malku koristen za domasna upotreba, Za poveke informacii na tel.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 darko