Logo

Golf 3 19 tdi vo ekstra sostojba

Број на оглас: 2456505 | Објавен на: 19.04.2017, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobra sostojba barajte na ovoj broj 076 940 752 igor

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач