Logo

Golf 4 19 tdi 81kw

Број на оглас: 2456515 | Објавен на: 09.10.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba ful oprema
Barajte na ovaj broj 076 940 752

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач