Logo

MAGNETEN POJAS ZA KOLENO- TRETMAN PROTIV BOLKA--KOSMODISK

Број на оглас: 2456517 | Објавен на: 06.12.2017, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 МКД
799 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности

Вид на оглас: Се продава


KOSMODISK MAGNETEN POJAS ZA KOLENO- TRETMAN PROTIV BOLKA
направен од неопрен покриена со најлон водат на двете страни за својата погодност. Неопренови е последниот материјал за компресија и задржување на топлината која помага да се подобри циркулацијата на крвта. Оваа комбинација овозможува терапија третман за болки во мускулите и болки во зглобовите или повреда.
DOSTAVA VRSIME NIZ CELA MK PREKU BRZA POSTA.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ONLINE

Потврден огласувач