Logo

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет

Број на оглас: 2456602 | Објавен на: 09.03.2018, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


KOSMODISK CLASSIK SET-- ZA PROBLEMI VO VASIOT RBET

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки,

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.
Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

За сите оние кои сакаат да се ослободат од болките во грбот

За сите кои сакаат удобност
За сите оние кои чувствуваат затегнатост
За сите кои сакаат соодветна потпора
За сите оние со болки во грбот и ’рбетот
Удобен, пријатен и не пречи во дневните активности
Ги стимулира мускулите и го намалува притисокот врз нив
Посебно дизајниран за оние кои поголем дел од денот седат.
Изработен во соработка со експерти за максимален ефект.

ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ONLINE

Потврден огласувач