Logo

Преносна машинка за бричење

Број на оглас: 2456635 | Објавен на: 27.04.2017, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 699 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Преносна машинка за бричење. Одлична за патување или секојдневна употреба. Луксузен дизајн со вградено огледалце и можност за употреба било каде и кога. Испорака низ цела Македонија преку карго. Цена 699ден. + трошоци за испорака.
Контакт: 077/866-336.

https://www.facebook.com/eTronix.mk

Огласи од: eTronix

eTronix

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 eTronix

Потврден огласувач